Apple má vraj problémy s výrobou iPadu Pro!

0

Spoločnosť Apple predstavila revolúciu medzi najväčšími iPadmi. Zariadenie s uhlopriečkou 12,9″ vyrazilo dych popravde aj nám, pretože prišiel ako blesk z jasného neba. Dnes už berieme veľký iPad akoby tu bol dlhé roky a každým dňom čakáme na to, kedy ho spoločnosť Apple pustí do predaja. Apple má ale práve s týmto vypustením problém. Ide konkrétne o problémy s výrobou, ako nás informuje Digitimes!

Problémy pri výrobe!

Čo by to bol za Apple produkt, keby nemal problémy s výrobou, však? Tieto informácie prichádzajú takmer každým rokom pri každom viacmenej dôležitejšom produkte. Čo my s tým ale narobíme? Server Digitimes nás dnes informoval o niečom, čo nás úplne nepotešilo. Hlavným problémom nového iPadu je fakt, že používa IGZO displej, ktorý v súčasnosti vyrába len spoločnosť Sharp. Už v novembri by sa k Sharpu mala pridať aj spoločnosť LG a začiatkom budúceho roka aj Samsung. Práve vtedy začne výroba tohoto zariadenia na plné obrátky. Do konca roka by malo byť Apple schopné vyprodukovať asi 2,5-3 milióny kusov veľkého iPadu.

Ming-Chi Kuo síce priamo na tento „únik“ nereagoval, ale reagoval na problematiku predajov a dostupnosti zariadenia ešte dávnejšie. Vtedy predpovedal, že Apple bude schopné vyprodukovať a predať niečo okolo 5 000 000 zariadení, čo síce znie lepšie, ale ani zďaleka nejde o také čísla, na aké sú v spoločnosti zvyknutí. Uvidíme teda, ako to pôjde novému iPadu v budúcnosti, držíme mu samozrejme palce!

iPad Pro je naozaj obrovský! - svetapple.sk

iPad Pro je naozaj obrovský! – svetapple.sk

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk