Apple: „Máme nové stoly a nabíjacie držiaky pre Apple Watch“

0
Apple Watch - svetapple.sk

Spoločnosť Apple už onedlho spustí predaje svojich hodiniek Apple Watch a určite nám dáte za pravdu, keď povieme, že takýto produkt potrebuje aj patričnú dávku prezentácie. Práve preto sa spoločnosť rozhodla, že vyrobí stoly a samozrejme aj špeciálne stojany s nabíjacím káblom, ktoré sa budú nachádzať v obchodoch Apple Store!

Nové stoly

Hodinky majú byť prezentované na úplne nových stoloch, kde budú postavené na špeciálnych stojanoch. Zatiaľ nieje známe, ako to bude so sklom, no určite bude zo spodku posvietenie, aby sme si mohli pozrieť nový produkt v čo najlepšom svetle. Na stole by sa mali nachádzať všetky verzie jednotlivých edícií. Teda až na jednu. Na zlatú, pri ktorej je veľmi otázne, či ju Apple položí medzi ostatné hodinky alebo si ju bude môcť potenciálny zákazník vyskúšať len za asistencie odborného personálu.

Apple ponúkne hodinky na úplne nových stoloch - svetapple.sk

Apple ponúkne hodinky na úplne nových stoloch – svetapple.sk

Apple by malo do nových stolov namontovať aj nové držiaky, pri ktorých je však veľmi otázne či ich uvidíme aj v sériovej podobe. Každopádne by to určite nebolo od veci a pokiaľ by nám ich Apple nakoniec neponúklo, určite nám ich ponúknu výrobcovia dokovacích staníc. Ešte jedna zaujímavosť na záver, 1 meter dlhý nabíjací kábel so špeciálnym magnetickým konektorom na konci bude stáť 35€ a 2m 45€!

Apple Watch - svetapple.sk

Apple Watch – svetapple.sk

Zdroj: 9to5mac.com

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk