Apple musí presťahovať svoj ikonický Apple Store!

0
Apple Store - svetapple.sk

Spoločnosť Apple bude nútená v najbližšich mesiacoch vysťahovať svoj ikonický Apple Store, ktorý sa nachádza priamo na 5th Avenue na New Yorskom Manhattane. Dôvod však nebude vážny a celý obchod sa sem neskôr vráti. Apple však potrebuje urobiť v obchode určitú rekonštrukciu, a tak bude potrebné všetko dočasne vysťahovať.

Rekonštrukcia

Apple potrebuje prerobiť svoj obchod Apple Store, ktorý sa nachádza na 5th Avenue v New Yorku. Ide o jednu z najznámejších budov a zároveň obchodov na svete. Práve preto treba vykonávať určitú údržbu, ktorá si vyžiada daň dočasného odstavenia obchodu. Čo presne sa ide v obchode opravovať, meniť alebo rekonštruovať zatiaľ síce nie je známe, známe však je, že naposledy sa niečo podobné dialo ešte v roku 2011, kedy tu Apple nahradilo obrovské sklenené bloky novými, ktoré nemajú spoje. Rovnaký princíp spoločnosť využije aj pri stavbe svojho nového Campusu.

Apple celý obchod presťahuje len o pár metrov vedľa, do budovy General Motors Buliding a to konkrétne do priestorov najstaršieho hračkárstva v celej USA, ktorému sa už neoplatí platiť príliš vysoké nájomné na svoje priestory.

Apple Store - svetapple.sk

Apple Store – svetapple.sk

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk