Apple Music bude naozaj ľudská!

0
ipod-touch-Svetapple.sk

Tak ako sme spomínali už v jednom dnešnom článku, spoločnosť Apple a taktiež spoločnosť Twitter sa rozhodli, že uprednostnia  používateľa pred technológiou a ten následne nebude musieť byť zahltený automatizáciou a algoritmami. V prípade Apple to však neplatí len pre aplikáciu News, ale aj pre novú službu Apple Music. Aj tu vo veľkom zohrá svoju úlohu „Ľudský faktor“!

Beats 1

Spoločnosť Apple predstavila novú službu Apple Music, ktorá by mala byť najlepšou streamovaciou službou na svete a ako sa zdá, tento cieľ nebude mať Apple vôbec ťažké dosiahnuť. Jadro novej služby však nebude až také zložité ako služba samotná.

V prípade, že si vyberieš rádiovú stanicu Beats 1, zrejme budeš milo prekvapený, pretože Playlisty nebudú vyberať žiadne roboty ani algoritmy, ale práve naopak. Pôjde o ľudí, ktorí sú v hudobnom priemysle viac menej experti a stanica by mala byť tým pádom mimoriadne obľúbená, najmä kvôli tomu, že hudba, ktorá bude vychádzať z nej bude jednoducho skvelá a dokonalo namiešaná. Spoločnosť Apple vkladá práve do tejto techniky výberu skladieb naozaj obrovské nádeje vzhľadom na to, že dúfa, že sa služba značne odlíši od konkurencie.

Apple Music - svetapple.sk

Apple Music – svetapple.sk

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk