Apple Music bude v Európe omnoho lacnejšie!

0
Apple Music - svetapple.sk

Spoločnosť Apple oznámila počas svojej poslednej Keynote aj to, koľko bude stáť nová služba Apple Music. Vtedy to bolo 9,99 $ za predplatné pre jedného a očakávalo sa, že Apple prenesie rovnakú cenovku, len v inej mene aj do Európy. To sa však nestalo a ako sa zdá, spoločnosť ceny poriadne upravila pre tamojší trh. Pokiaľ náš čítaš a používaš platenú verziu Spotify, už asi dlho nebudeš.

Apple Music bude mať v Európe nižšiu cenu!

Spoločnosť Apple si uvedomila, že v Európe zrejme nebudú používatelia ochotní zaplatiť 9,99 eura za Apple Music, keď tu majú konkurenčný Spotify za 2/3 cenu. Práve preto sme sa dnes stali svedkami pomerne potešujúcej správy, ktorá hovorí, že Apple Music bude u nás stáť úplne rovnako ako jej najväčšia konkurencia. Rodinné zdieľanie bude potom ešte o 1 euro lacnejšie, ako mala byť pôvodná cena verzie pre jedného používateľa a teda 8,99 eura. Apple Music teda ide zničiť celú svoju konkurenciu azdá sa, že minimálnymi cenami sa jej to začína dariť.  A to všetko ešte predtým, ako je vôbec služba spustená. Čo povieš na novú cenu za Apple Music ty? Oplatí sa, alebo nie?

Apple Music - svetapple.sk

Apple Music – svetapple.sk

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk