Apple Music prišlo o svojho riaditeľa!

0

Byť riaditeľom nejakej spoločnosti poprípade streamovacej služby nie je úplne jednoduchá záležitosť. Odnáša si to dávku trpezlivosti a samozrejme aj talentu, ktorý je pri biznise dôležitý. Riaditeľ Applu Music, Lan Rogers možno až takú dávku trpezlivosti a talentu nemal a približne po dvoch mesiacoch od spustenia novej streamovacej služby opúšťa spoločnosť!

Apple Music bude mať nového riaditeľa

Lan Rogers je bývalým zakladateľom hudobnej streamovacej služby Beats Music, ktorá v súčasnosti už viacmenej neexistuje a nahradila ju streamovacia služba od Apple, keďže Apple kúpilo celú spoločnosť Beats. Lan Rogers sa tak stal z generálneho riaditeľa Beats Music viacmenej za pár hodín riaditeľom streamovacej služby Apple Music, ale po dvoch mesiacoch od jej spustenia ním už nie je a nahradí ho niekto iný. Nevieme čo sa presne stalo, ale Lan pravdepodobnejšie našiel lepšiu prácu.

Nová spoločnosť, do ktorej by mal nastúpiť nebola bližšie špecifikovaná avšak v súčasnosti sídli na západnom pobreží. O konkurenčnú službu Spotify nejde, pretože Lan uviedol vo svojej správe, že spoločnosť nepodniká v oblasti streamovania hudby. Odchod súčasného riaditeľa však znamená, že Apple bude musieť nájsť nového riaditeľa. Mohol by ním byť napríklad Dr.Dre či Jimmy Iovine. Tieto dve osoby sú síce v Apple zamestnané ale ich zameranie nie je bližšie špecifikované.

Ian Rogers Beats Apple Music

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk