Apple najal nového viceprezidenta pre digitálny predaj!

0

Apple najal úplne nového viceprezidenta pre digitálny predaj. Je ním konkrétne Chester Chipperfield, ktorý je po Angele Ahrendts už druhým človekom, ktorý sa do Apple dostal z módnej spoločnosti Burberry. Chester Chipperfield bol kolegom Angely, ktorá medzičasom tiež prešla do Apple a zároveň je odborníkom pre online predaj, čo sa Jablkovej spoločnosti pred zahájením predaja Apple Watch naozaj hodí!

Módny doplnok

Apple Watch sú nielen hodinky ale aj módny doplnok a preto je jasné, že Apple robí všetko preto, aby boli v tomto odvetví plne vítané. Práve preto sa netreba čudovať tomu, že v tomto odvetví hľadá Jablková spoločnosť aj skúsených ľudí. Jedným z takých je nepochybne aj nový viceprezident, ktorý bol zvolený pre digitálny predaj. Jeho meno je Chester Chipperfield a predtým pracoval v Burberry. Je teda jasné, že presne pozná módne odvetvie a vie, čo je pre Apple Watch najdôležitejšie. Dúfajme teda, že si bude dobre odvádzať svoju prácu a úlohy, ktoré mu Jablková spoločnosť nadelí a samozrejme mu prajeme veľa šťastia v novom zamestnaní!

Chester Chipperfield - svetapple.sk

Chester Chipperfield – svetapple.sk

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk