Apple nechce aplikácie tretích strán, ktoré zobrazujú čas!

0
Apple Watch Edition - svetapple.sk

Apple je v súčasnosti najhodnotnejšia spoločnosť na svete a to práve preto, že dokáže používateľom ponúknuť novú, lepšiu a hlavne použiteľnejšiu variantu. Má to však svoje dane, ako napríklad uzavretosť systému iOS atď… Podobných vecí by sme našli mnoho a objavila sa ďalšia. Aplikácie tretích strán, ktoré by mali na Apple Watch nejakým spôsobom zobrazovať či merať čas, budú zamietnuté!

Aplikácie nebudú môcť zobrazovať čas!

Spoločnosť Apple dnes rozposlala vývojárom e-mail o tom, že ich hodinky Apple Watch nebudú podporovať aplikácie tretích strán, ktoré budú vytvorené za účelom merať či nejako iným spôsobom zobrazovať čas. Na základe tohto faktu teda vieme posúdiť, že spoločnosť chce aby hodinky zobrazovali len jej vlastné ciferníky a používatelia používali primárne aplikácie na meranie času, ktoré sa už v hodinkách nachádzajú. Prečo?

Na túto otázku zatiaľ nikto odpovedať presne nevie, no Apple pravdepodobne chce aby boli Apple Watch exkluzívnym kúskom elektroniky a tak si neželá aby sa na displeji hodiniek zobrazovali iné ciferníky ako tie, ktoré sami vyvinuli a sú presvedčení, že sa na malom 38mm alebo 42mm displeji budú dobre vynímať. Práve preto si budete môcť vybrať zrejme len z 10 ciferníkov, ktoré ponúka samotná spoločnosť. Nemusíte sa však ničoho báť, tieto ciferníky budú plne upraviteľné a tak budú hodinky vyzerať presne tak, ako si ich sami budete chcieť predstaviť!

Apple Watch - svetapple.sk

Apple Watch – svetapple.sk

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk