Apple niečo stavia za Yerba Buena Center!

0
stánok-svetapple.sk

Už 9.marca sa dočkáme ďalšej Apple konferencie, na ktorej sa dočkáme okrem predstavenia pravdepodobne niekoľkých nových produktov, aj bližších informácií ohľadom hodiniek Apple Watch! Apple si uvedomuje, že si ich spolu s ďalšími produktmi budú chcieť novinári okamžite vyskúšať a tak im podľa všetkého pripravuje priestor!

Malý stánok

Konkrétne ide o malý stánok, ktorý sa nachádza priamo za budovou Yerba Buena Center. Tento stánok tu vyrástol v podstate zo dňa na deň a je takmer isté, že ho tu nepostavil nikto iný ako Apple. Po skúsenosti z posledného predstavovania produktov, kedy popri Flint Center vyrástla aj špeciálna budova môžme s vysokou pravdepodobnosťou predpokladať, že tento malý stánok bude slúžiť na okamžité vyskúšanie všetkých nových produktov v rukách novinárov.

Je pekné, že Apple poslednou dobou myslí aj na tento fakt a vďaka tomu máme prvé recenzie ešte v deň predstavenia produktu. Nechajme sa teda prekvapiť tým čo sa na nezadržateľne rýchlo blížiacej sa konferencií nakoniec dozvieme. Veď je to už o týždeň!

Yerba Buena Center!

Stánok za Yerba Buena Center! – svetapple.sk

Stánok za Yerba Buena Cener - svetapple.sk

Stánok za Yerba Buena Center – svetapple.sk

 

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk