Apple omylom predčasne odhalilo nové iPody!

0

Spoločnosť Apple má poslednými rokmi naozaj veľa podozrivých únikov a medzi ne jednoznačne patrí aj tento, ktorý bol pravdepodobne cielený. Niežeby spoločnosť chcela ukázať svoje produkty predčasne ale pokiaľ si chce zabezpečiť dostatočnú mediálnu pozornosť, zrejme jej iné nezostáva (aj keby sme na to mohli mať iný názor). Dnes sa v iTunes 12.2 podarilo objaviť fotografie nových iPodov, ktoré by Apple mohlo predstaviť už niekedy počas letných prázdnin!

Nové iPody počas prázdnin

Apple sa už v poslednej dobe tvárilo, že kapitolu „iPody“ definitívne uzatvorilo a vyrábať ich prestane už v najbližšej dobe avšak, ako sa zdá z posledných únikov, nie je to celkom pravda. V dokumentoch novej aktulizácie iTunes 12.2, ktorá vyšla dneska v noci môžme totiž vidieť niekoľko fotografií iPodov, ktoré sme nikdy pred tým nevideli. Na prvý pohľad ide len o farebné zmeny ale pravdepodobne sa nájdu aj iné. Zo začiatku sa uvažovalo, že výjdu niekedy počas jesene avšak ako informoval 9to5mac.com, Apple má málo kusov iPodov už dnes, čo by mohlo stáť za predstavením nových modelov.

Nová farba a bez putka

Nové iPody by mali podľa fotografií priniesť hneď niekoľko nových farebných variánt, z ktorých sme doteraz mali možnosť vidieť na nejakom Apple produkte len jednu. Ide konkrétne o verziu Gold, no farebnú škálu tiež doplní varianta Dark Blue, Dark Pink. To však nie je úplne všetko. Pokiaľ si spomenieme ešte na predstavenie iPodu Touch 5. generácie, určite sa rozpamätáme na to, že Apple hovoril o putku na ruku ako o jednom z najväčších lákadiel na kúpu tohto zariadenia.

Dnes podľa fotografií toto pútko spoločnosť Apple odstráni a iPod Touch bude ponúkať bez neho. Zatiaľ nie je známe či sa dočkáme aj nejakého HW vylepšenia, no vzhľadom na to, že v ňom v súčasnej dobe beží HW z roku 2011 (iPhone 4S) by sa update určite hodil.

iPod - svetapple.sk

iPod – svetapple.sk

iPod Gold - svetapple.sk

iPod Gold – svetapple.sk

iPod Dark Pink - svetapple.sk

iPod Dark Pink – svetapple.sk

iPod Dark Blue - svetapple.sk

iPod Dark Blue – svetapple.sk

 

iPod shuffle - svetapple.sk

iPod shuffle – svetapple.sk

iPod shuffle - svetapple.sk

iPod shuffle – svetapple.sk

iPod shuffle - svetapple.sk

iPod shuffle – svetapple.sk

iPod Nano - svetapple.sk

iPod Nano – svetapple.sk

iPod Nano - svetapple.sk

iPod Nano – svetapple.sk

iPod Nano - svetapple.sk

iPod Nano – svetapple.sk

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk