Apple Pencil radšej nestrúhaj!

0
Apple-Pencil---titulná-fotografia---SvetApple

Spoločnosť Apple si dáva veľmi často záležať na tom, aby bol produkt dokonalý. Dokonalý nakoniec je svojim dizajnom ale aj názvom. Koho by napadlo, že pôvodne „Apple Pen“ sa môže niekedy volať Apple Pencil? Koho by napadlo, že to má viacmenej hlbší význam, nakoľko s perom sa píše a ovláda tablet a ceruzka slúží primárne na kreslenie po papieri (v tomto prípade po iPade). Koho by napadlo, že ju raz nejaký idiot strčí do strúhadla?

Apple Pencil v strúhadle!

Každé jedno dieťa vie, že akonáhle sa mu „minie“ alebo zlomí hrot na ceruzke, treba použiť zázrak zvaný strúhadlo, ktoré následne tento hrot ceruzke pridá späť a dieťa môže kresliť ďalej. Pokiaľ máš doma deti v predškolskom veku a skutočne nechceš, aby si prišiel o svoju najnovšiu hračku nazývanú Apple Pencil, mal by si ju dávať čo najďalej z ich dosahu a najlepšie si dávať pozor, aby pri nej nebolo položené strúhadlo. Prečo?

Následujúce video, ktoré vytvoril známy YouTuber TechRax ukazuje, čo sa z ceruzkou stane, ak ju zastrúhaš. A ešte pred tým, ako sa tu začnú všade valiť komentáre typu „to mohol dať radšej mne“ upozorňujeme, že práve na tomto videu zarobil YouTuber peniaze niekoľkonásobne vyššie ako je cena produktu, ktorý takto škaredo zničil!

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk