Apple Pencil sa začína dostávať na pulty, ľudia ju kupujú ako o život!

0
Apple-Pencil-v-obchodoch---titulná-fotografia---SvetApple

Kto by to bol povedal, že produkt, ktorý sám Steve Jobs tak veľmi nenávidel raz bude plniť predajné pulty spoločnosti Apple a rovnako tak aj vytvárať pekné zisky, nakoľko ide veľakrát o hlavný dôvod prečo si zakúpiť iPad Pro. Do predajní Apple Store v Amerike sa už v dnešných dňoch dostávajú prvé kusy Apple Pencil a ako prichádzajú tak aj odchádzajú so spokojnými zákazníkmi!

Apple chce potešiť všetkých

Zatiaľ čo je Apple Pencil na Apple Online Store vypredaná a najbližšia vlna rozosielania predobjednávok príde až za 3-4 dni, čo ale znamená, že niektorí majitelia sa k svojej Apple Pencil dostanú možno až za mesiac, v Apple Store sa ceruzky veselo predávajú. Ide o americké obchody, no pokiaľ už niekto nemá trpezlivosť čakať, môže zrušiť objednávku a zájsť si do obchodu spoločnosti Apple, kde je Apple Pencil častokrát pomerne dobre dostupná.

Apple sa tak rozhodlo dať šancu aj bežným zákazníkom, ktorí možno nepreferujú nákup cez internet a radšej si produkt zakúpia na mieste. Je ale jasné, že šanca pre týchto zákazníkov čoskoro skončí . Hlavný problém je v tom, že ceruzka v Apple Store obchodoch nevydrží dlho lebo je neuveriteľne žiadaná!

zdroj: Macrumors

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk