Apple predá 26 miliónov Apple Watch za prvý rok predaja!

0
Apple Watch - svetapple.sk

Apple je v dnešnej dobe jednou z najväčších spoločností, ktoré doslova zavádzajú trend a ukazujú ľuďom niečo, čo budú o pár rokov používať ako samozrejmosť. Takýmto produktom sú aj hodinky Apple Watch, ktoré nielen, že sú inteligentné, ale vyzerajú tak dobre, že sa hodia ako štýlový doplnok aj na módne mólo! Vraj budú mať aj dobré predaje.

26 miliónov kusov hodiniek

V prípade predajov Apple Watch sú takmer všetci analytici veľmi pozitívne naladení a budúcnosť týchto inteligentných hodiniek vidia veľmi dobre. Dokonca až tak dobre, že im za rok 2015 predpovedajú predajné výsledky 26 300 000 predaných kusov, čo je na úplne nový produkt doslova úžasné číslo! Podľa nich má Apple vyše 400 000 000 potencionálnych zákazníkov, ktorí vlastnia iPhone 5 a novší a teda zariadenie, ktoré je s hodinkami kompatibilné.

Pokiaľ by sa Apple podarilo dosiahnuť také predajné výsledky ako uvádza analytik, dokázalo by naozaj veľa na trhu s týmito zariadeniami. Hrubá marža na pravdepodobne najpredávanejšej edícií Sport (predpokladá sa až 95% všetkých predajov)  je 39%, čo znamená, že Apple si slušne zarobí aj na týchto zariadeniach. Samozrejme, akonáhle sa dozvieme nové informácie, automaticky ich posunieme priamo vám!

Apple Watch - svetapple.sk

Apple Watch – svetapple.sk

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk