Apple predal v USA okolo 3 000 000 Apple Watch

0
Apple Watch - svetapple.sk

Spoločnosť Apple začala predávať hodinky Apple Watch len pred troma mesiacmi a za tak krátky čas pokorili všetky doterajšie rekordy v predajoch inteligentných hodiniek za minulý rok. Vtedy sa ich predalo len okolo 800 000 avšak Apple Watch sa podarilo len v Amerike predať okolo 3 milióny kusov. Minimálne tak to uvádza analytická spoločnosť Slice Intelligence.

3 000 000 kusov Apple Watch by malo byť predaných!

Spoločnosť Apple zdá sa predáva Apple Watch veľmi dobre. Teda ak nevezmeme do úvahy nedávnu správu o tom, že Apple nepredáva už ani 4 000 kusov hodiniek denne. Podľa nových informácií sa totiž za posledných 90 dní podarilo predávať denne 30 000 kusov hodiniek, čo dokopy činí presne 3 000 000 predaných kusov a to sa rozprávame iba o Americkom trhu. Dokopy sú teda predaje Apple Watch možno aj násobok cifry z USA. Zaujímavé sú tiež čísla, ktoré ukazujú to, o aké hodinky bol najväčší záujem a v akých množstvách sa jednotlivé edície predávali.

Áno, najviac predaných kusov pripadá Apple Watch Sport, čo je pri cene hodiniek aj celkom logické ale zaujímavé je, že omnoho drahší model Apple Watch, sa predal v počte vyše 1 000 000. Najdrahšia Edícia, ktorá prináša do hry pravé 18 karátové zlato predala takmer 2000 kusov, čo je tiež obdivuhodné číslo. Najmä ak vezmeme do úvahy, že Apple predáva Watch Edition od 10 000 do 17 000$. Detialnejšie predaje si môžeš pozrieť na priloženom obrázku.

Predaje Apple Watch - svetapple.sk

Predaje Apple Watch – svetapple.sk

 

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk