Apple predstavil 6 nových reklám. Asi jediné reklamy, ktoré by nás v televízii potešili!

0

Spoločnosť Apple dokáže ponúknuť naozaj veľa a okrem produktov či fantastických obchodov, do ktorých človek vždy rád vojde aj niekoľko krát za mesiac, je preslávená aj svojimi vydarenými reklamami. V týchto reklamách prakticky nepadne ani jedno slovo o parametroch daného produktu, no aj tak o ňom vieme všetko. Kúzlo je niekde inde!

Reklamy

Apple dnes vydal 6 nových reklám, ktoré propagujú hodinky Apple Watch. Marketingové oddelenie spoločnosti si na nich dalo skutočne záležať, pretože vyzerajú fantasticky. Neukazujú to, aké parametre majú hodinky. To dnes už asi nikoho nezaujíma. Ukazujú to, ako hodinky fungujú a to je pre každého najdôležitejšie. Netreba produkt chváliť za technológie, ľudia milujú to, keď ho môžu vidieť a sledovať, ako sa s ním pracuje. Práve vďaka tomuto si toľko ľudí zamilovalo iPhone. Nádherný dizajn a vynikajúce intuitívne ovládanie viedli k tomu, že po ňom po predstavení doslova zatúžili.

 

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk