Apple predstavilo nové kolekcie slúchadiel Beats

0

Spoločnosť Apple je preslávená tým, že dokáže upútať pozornosť naozaj s každou hlúposťou a pokiaľ potrebuje nenápadne spropagovať napríklad svoje slúchadlá, jednoducho predstaví tri nové farby a napíše o tom celý svet. Hardware na slúchadlách Beats Solo2 Wireless, Beats Tour2 a Powerbeats 2 Wireless ostal prakticky nezmenený. Zmenila sa iba farba materiálu. Nová kolekcia spoločnosti Apple (Beats) ponúka tri nové kombinácie.

Nové slúchadlá

Spoločnosť Apple predstavila úplne novú kolekciu slúchadiel Beats a to konkrétne modelov Beats Solo2 Wireless, Beats Tour2 a Powerbeats 2 Wireless. Táto nová kolekcia má názov Active Collection a slúchadlá majú rovnakú cenovku, ako slúchadlá z klasickej kolekcie. Farby, ktoré nová kolekcia prináša sú modrá, červená a žltá. Pokiaľ však chceš zladiť svoje Apple Watch s Beats slúchadlami, nič sa neboj. Všetky predošlé kolekcie ostali také, aké boli predtým!

Powerbeats 2

Beats Solo 2 Wireless
Beats Tour2

 

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk