Apple pridal 7 nových Flyover miest do máp

0
Apple Maps - svetapple.sk

Aj keď sa o tom možno nehovorí tak veľa a mapy Apple sú skôr druhoradá záležitosť, v skutočnosti na nich spoločnosť s nakúsnutým jablkom v logu maká neustále a dnes po dvoch mesiacoch pridáva celkom 7 nových miest, ktoré dostali trojrozmerný pohľad. Po novom si budeš môcť pozrieť v režime Flyover ďalšie známe mestá z celého sveta!

Nové miesta vo Flyover

Je to niečo okolo 2 mesiacov čo sme ťa informovali o poslednom update Flyover lokalít v Apple mapách. Spoločnosť počas týchto dlhých 8 týždňov pracovala každý jeden deň aby nám dnes mohla ukázať ďalších sedem miest, ktoré dostali 3D zobrazenie. Celkom sa teda zaradili medzi 148 ďalších miest, ktoré sú kompletne prerobené do Flyover. Pokiaľ ťa zaujíma konkrétne o aké miesta ide, pokojne si ich môžeš všetky prezrieť na tomto linku.

 

Nové lokality

  • Almería, Španielsko
  • San Juan, Puerto Rico
  • Braga, Portugálsko
  • Jerez de la Frontera, Španielsko
  • Karlsruhe, Nemecko
  • Kiel, Nemecko
  • Kingston upon Hull, Anglicko

Toto je zoznam všetkých nových miest, ktoré dnes pribudli do Flyover. Samozrejme týmto spoločnosť ani zďaleka nekončí a vo veľkom pokračuje vo vytváraní nových lokalít!

Apple stále pracuje na svojich mapách - svetapple.sk

Apple stále pracuje na svojich mapách – svetapple.sk

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk