Apple si možno prenajme ďalší Campus!

0

To, že je Apple v súčasnosti najhodnotnejšia spoločnosť na svete asi nebude náhoda, no Apple nechce zaostávať a svoju pozíciu si pevne drží. Pekne to vidno aj napríklad na rozširovaní priestorov svojho pôsobiska. Veď len 8 kilometrov od nového Apple Campusu 2 plánuje prenajať ďalší Campus, ktorý síce nepostavila, no nesie sa v duchu „Apple“.

Nový Campus

Silicon Valley Business Journal nás informoval, že spoločnosť Apple plánuje prenajať úplne nový campus v Sunnyvale, Kalifornia. Apple by chcelo prenajať obrovskú budovu, konkrétne ide ešte stále o pripravovaný Central & Wolfe campus, ktorý stavia spoločnosť Landbank Investments LLC. Celá budova vyzerá fantasticky a dokonalo hrá s budovami, ktoré stavia Apple po celom svete. Na jednej z vizualizácií dokonca môžeme vidieť aj zaoblené sklo, ktoré sme videli napríklad na najnovšom belgickom Apple Store.

Celý komplex má rozlohu slušných 72 000 metrov štvorcových a podľa zdroja je už dohoda o prenájme podpísaná, len stále nič nie je oficiálne zverejnené. Pokiaľ si si všimol, tak Apple sa za posledných 5 rokov neuveriteľne rozrástol a preto potrebuje aj väčšie priestory.

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk