Apple SpaceShip už má postavené základy!

0
Apple Campus 2 - svetapple.sk

Apple okrem produktov momentálne buduje aj svoje nové sídlo, ktoré ponesie názov SpaceShip. Pýtate sa prečo? Je to jednoduché, celá stavba pripomína vesmírnu bojovú loď, a tak je pomenovanie celkom adekvátne. Prednedávnom sme vám priniesli video, na ktorom boli zábery priamo z drona, kde prebiehali počiatočné výkopové práce. Dnes už má stavba základy!

Základy, piliere

Novej stavbe už stoja základy. Aj napriek tomu, že môže pôsobiť mierne „betónovým“ dojmom, netreba sa báť. Sám CEO spoločnosti Apple Tim Cook prehlásil, že pôjde o jednu z najzelenejších budov na svete. Na základoch tohoto obrovského a ambiciózneho projektu už môžme vidieť aj veľké množstvo štvorčekov, ktoré pravdepodobne vyobrazujú miesto pre piliere, ktoré budú niesť ďalšie poschodie budovy. Čo poviete, darí sa Apple? Podľa nás určite áno! Práce prebiehajú fakt rýchlo!

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk