Apple spustil novú službu s názvom iTunes Pass!

0

V Apple vymysleli spôsob ako dobíjať iTunes Stores účty bez nutnosti zakúpenia fyzických kupónov. Táto  služba je však zatiaľ dostupná len pre Japonsko!

Už žiadne kupóny

Pokiaľ si chcete dobiť váš iTunes Store účet musíte použiť fyzické kupóny zakúpené v Apple Store. Zdá sa však, že aj samotným zamestnancom jablkovej spoločnosti sa zdal tento druh dobíjania príliš zdĺhavý a rozhodli sa, že vymyslia spôsob, ako to celé urýchliť. To sa im zdá sa podarilo aj vďaka aplikácií Passbook, ktorá pribudla do iOS s príchodom jeho 7. generácie. Do nej integrovali akýsi systém, vďaka ktorému môžu zákazníkom dobiť iTunes Store účet priamo zamestnanci Apple Storu sumou, ktorú si sami zvolia!

itunes-gift-cards-slovak

Vďaka takýmto kupónom môžte dobíjať svoj iTunes Store účet – svetapple.sk

Zatiaľ len v Japonsku

Túto službu však Apple spustilo len pre Japonský trh. V ostatných kútoch sveta zatiaľ nie je dostupná a nie je známe či pri Japonsku aj zostane. Podľa všetkých informácií ide len o akýsi testovací trh a s príchodom novej verzie iOS 8 by sa mala služba rozšíriť do všetkých pobočiek Apple Store.

apple-store-new-graphics-2-e1404226974701

V Japonských pobočkách vám zamestnanci dobijú iTunes Store priamo cez aplikáciu Passbook – svetapple.sk

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk