Apple spustil Personal Pickup v 6 európskych krajinách

0
personal-pickup-europa---titulná-fotografia---SvetApple

Služba spoločnosti Apple Personal Pickup je dostupná pre držiteľov kreditných karier v šiestich krajinách Európskej únie, ktorí si môžu z online Apple obchodu objednať tovar a ten im príde priamo domov alebo do práce.

Konkrétne vo Francúzsku, Nemecku, Taliansku, Holandsku, Španielsku a Švédsku. Používanie oficiálnej Apple Store App alebo Apple.com je pre zákazníkov dostupnejšie a ponúka im nielen tovar prehľadávať, ale odteraz si ho aj objednať priamo k nim domov v rovnaký deň. Samozrejme, záleží to na dostupnosti v danej oblasti, kde si kupujúci môže vyzdvihnúť tovar z obchodu do pár hodín, kým Apple nepošle zákazníkovi notifikačný e-mail alebo SMS.

Dodnes si zákaznici mohli tovar len objednať, ale fyzicky museli obchod navštíviť, vyzdvihnúť si tovar a tak objednávku ukončiť. Takto stále funguje všade tam, kde Personal Pickup nie je dostupný. Apple začalo službu používať ešte v roku 2011 v USA.

15115-11166-151201-France-l

Zdroj: appleinsider.com

About The Author

Michal je autorom článkov nášho magazínu a taktiež ti pomáha riešiť tvoje problémy v správach na FB. Venuje sa nielen magazínu SvetApple, ale aj fotografovaniu s iPhonom či tvorbe pozadí a článkov o fotení.