Apple TV 4. generácie sa vraj dočkáme už v septembri spolu s iPhonmi 6S!

0
Apple by mohlo predstaviť nový ovládač spolu s Apple TV už počas tohto roka - svetapple.sk

BuzzFeed sa domnieva, že spoločnosť Apple predstaví svoju najnovšiu Apple TV už v septembri po boku nových iPhonov 6S. Apple TV by mala prísť s novým inteligentným ovládačom, hlasovými službami Siri, vďaka ktorým bude všetko možné ovládať omnoho jednoduchšie a taktiež s internetovým obchodom AppStore, ktorý umožní sťahovanie aplikácií a služieb, ktoré si budeme môcť užiť aj na väčšej uhlopriečke ako má náš iPhone! 

Predstavená spolu s novými iPhonmi

Apple TV 4. generácie by sme mohli vidieť už niekedy počas septembra. Predpokladaný dátum je konkrétne 9.9.2015 ale všetko sa samozrejme môže zmeniť. Ako sme už avizovali dávnejšie, Apple TV tu už mala byť na WWDC 2015 avšak Apple sa rozhodlo na poslednú chvíľu jej predstavenie odložiť. Novinka by mala priniesť hneď niekoľko revolučných vylepšení, ktoré jej predošlá verzia predstavená pred tromi rokmi nikdy nemala. Okrem úplne nového, možno aj dotykového, ovládača by sme sa mali stretnúť s vyššou pamäťou RAM, vlastným úložiskom (16-128GB) či procesorom Apple A8-A9. Uvidíme čo nám to teda Apple predstaví ale osobne si myslím, že už by sa Apple TV hodilo updatovať!

MiBox/Apple TV- Svetapple.sk

MiBox/Apple TV- Svetapple.sk

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk