Apple už neukazuje predaje iPodov!

0
iPod Touch 5. generácie - svetapple.sk

V roku 2001 vyšiel Steve Jobs na pódium aby svetu predstavil revolúciu, nazývanú iPod. Jednoduchý, malý a spratný hudobný prehrávač, do ktorého ste si mohli stiahnuť na tú dobu veľmi slušných 1000 pesničiek, navždy zmenil prehrávanie hudby v našich vreckách. Žiaľ dnes sa už iPody nepredávajú tak ako predtým a dokonca boli zaradené medzi „ostatné produkty“!

„Ostatné produkty“

To čoho sme sa posledné mesiace veľmi obávali sa nakoniec žiaľ stáva realitou. Apple naozaj zanevrelo na iPody, ktoré určite stoja za veľkým úspechom spoločnosti. Žiaľ, už sa nachádzajú aj v našich iPhonoch či iPadoch, čo určite predajom nepomáha. Zdá sa, že minuloročné predaje boli natoľko slabé, že ich Apple jednoducho zaradilo do kategórie „ostatné produkty“, medzi ktoré patrí aj napríklad taká Apple TV, čo určite nie je kľúčové zariadenie, ktorým Apple disponuje.

Žiaľ doba ide dopredu a aj giganti ako Apple musia hľadať nové možnosti ako obohatiť technologický trh. To, čoho sme sa teda aj dávnejšie obávali v tomto článku, sa postupne stáva realitou a je takmer isté, že Apple už jednoducho ďalšie iPody predstavovať nebude!

iPod Shuffle - svetapple.sk

iPod Shuffle – svetapple.sk

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk