Apple vám skutočne zaplatí za váš Android, Windows Phone či Blackberry!

0
Apple logo - svetapple.sk

Už pred dvoma týždňami sme vám priniesli informácie o tom, že spoločnosť Apple príde s programom, pri ktorom vám zaplatí za váš Android, Windows Phone či Blackeberry. Je to skvelý spôsob ako sa zbaviť zariadenia, ktoré už nepotrebujete, no chete kúpiť iPhone. Nečakajte však, že dostanete viac, ako v bazáre. 

Apple a výmeny

Spoločnosť Apple si uvedomila, že na svete sa objavuje čoraz viac používateľov ostatných platforiem, ktorých už jednoducho nebaví neustála nestabilita a tak sa rozhodli, že im umožnia veľmi jednoduchú cestu k tomu, aby sa stali majiteľmi iPhonu. Prebiehať to má tak, že do obchodu donesiete váš starý smartfón a Apple vám zaň zaplatí zľavovým poukazom, za ktorý si následne zakúpite iPhone. Vďaka tomuto systému môžte získať iPhone 5C, iPhone 5S, iPhone 6 či iPhone 6 Plus lacnejšie.

Spoločnosť Apple priniesla stránku, kde si jednoducho naklikáte to, aký máte smartfón a ukáže sa vám, koľko by ste zaň mohli potencionálne dostať. Tak napríklad za Samsung Galaxy Note III s 32GB úložiskom v perfektom stave dostanete asi 135 libier. Pokiaľ však má viditeľné škrabance na displeji či tlačidlách, jeho cena poklesne pomerne rapídne na 27 libier, čo je v skutočnosti obrovský rozdiel. len tak pre porovnanie, cena za tento smartfón na Slovensku trh sa pohybuje na hodnote okolo 400€, čo je naozaj veľa. Apple skupuje aj výrazne pod cenu bazárových kúskov, každopádne tým získate minimálne výhodu v tom, že sa už nemusíte starať o predaje.

Samsung Galaxy S5 - svetapple.sk

Samsung Galaxy S5 – svetapple.sk

V našich končinách, kde je prakticky každá koruna dobrá je to celkom pochopiteľné a podobný systém by tu asi nenašiel svoje uplatnenie. Čo však v takej Amerike? Tu ľudia zarábajú podstatne viac a veľakrát podobné cenové rozdiely neriešia!

Apple představil program pro Android, Windows Phone a BlackBerry přeběhlíky

iPhone výmenný program – svetapple.sk

 

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk