Apple vydá prvú verejnú beta verziu iOS 8.3

0

Len prednedávnom sme písali o tom, že by Apple mohlo po prvý krát v histórií po vzore OS X Yosemite vydať aj prvú, verejne dostupnú beta verziu operačného systému iOS a to konkrétne verzie 8.3. Dnes sa táto fáma stáva skutočnosťou a práve teraz sa môžete aj vy registrovať do testovania iOS!

Testovanie pre verejnosť

Všetci dobre vieme, že pokiaľ si chcete vyskúšať beta verziu operačného systému a zrovna nieste vývojár, nie je taký problém vyriešiť to a stiahnuť si ju na čierno. Tým, ktorý sa aspoň trocha vyznajú v iPhone či iTunes to problém robiť určite nebude a tí, ktorí sú na tieto veci prikrátki, sa možno trošku zapotia. Každopádne, Apple videlo, že to nikam neviedlo a beta verzie boli nainštalované skôr na iPhonoch bežných užívateľov a nie testerov a tak ponúkne už onedlho verejnú beta verziu iOS 8.3. Vďaka tomuto sa bude dariť systém neustále vylepšovať, keďže by aj bežný používatelia mohli nahlasovať prípadné problémy!

Pokiaľ chcete aj vy testovať iOS 8.3 beta pre verejnosť, kliknite na tento odkaz, registrujte sa do daného programu, kde sa môžte prihlásiť pre prípadné testovanie beta iOS. Žiaľ, zatiaľ na mieste odkazu vidíme iba OS X. Nevieme teda či ide o nejakú chybu alebo iOS public beta príde o niečo neskôr no je jasné, že určite tu onedlho bude!

iOS 8.3 ! - svetapple.sk

iOS 8.3 ! – svetapple.sk

zdroj: 9to5mac.com

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk