Apple vydal iOS 9.2 beta 2

0
iOS-9.2-beta-1-main

Spoločnosť Apple dnes vydala ďalšiu beta verziu svojho mobilného operačného systému iOS 9.2 určenú výhradne pre vývojárov. Medzičasom ale prišla aj verzia pre verejnosť a tak si môžeš novinku vyskúšať aj ty, priamo na svojom zariadení. Novinka prináša už klasicky zlepšenú stabilitu a rýchlosť. 

iOS 9.2 beta 2

Druhá beta verzia iOS 9.2 prichádza len veľmi krátko po tej prvej a v podstate opravuje to, kde mala problémy verzia prvá. Je hlavne o stabilite a rýchlosti systému, ktorá býva v prípade beta verzií často problémová. Pokiaľ máš záujem o jej predčasné vyskúšanie ešte predtým ako vyjde jej oficiálna verzia, zaregistruj sa na tejto stránke a odtiaľ sa už riaď pokynmi, ktorými sa už k bete jednoducho dostaneš. Na následujúcom videu nájdeš všetky novinky pekne zhrnuté s porovnaním s predošlo, beta verziu iOS 9.2!

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk