Apple vydalo druhú beta verziu iOS 9

0
iOS 9 - svetapple.sk

Spoločnosť Apple dnes vydala druhú beta verziu mobilného operačného systému iOS 9, ktorú aktualizovala presne po dvoch týždňoch od predstavenia tej prvej. Práve týmto počinom spoločnosť potvrdila vydávanie každej beta verzie počas lehoty 2 týždňov. Apple však predstavilo len iOS 9 beta 2 a nie aj betu ďalšiu iOS 8.4. Vývojári budú musieť na Golden Master ešte pár dní počkať!

iOS 9 beta 2

iOS 9 tu máme v beta verzii presne dva týždne a odvtedy si už používatelia alebo lepšie povedané vývojári tak akosi zvykli, že sa im na ich iPhonoch 6 znížila výdrž batérie asi o 40%, pričom by tom malo byť presne naopak. Dúfajme teda, že spoločnosť zapracovala práve spomínanú výdrž aj do ďalšej bety, pretože používatelia jednoducho nemohli používať zariadenia s tak slabou výdržou. Ďalej by sa už mala klasicky zlepšiť stabilita a rýchlosť celej beta verzie.

Pokiaľ si jeden z vývojárov a skôr si sa tešil na Golden Master iOS 8.4, zrejme si budeš musieť ešte pár dní, či možno len hodín počkať. Apple si zrejme nechcelo vystrieľať všetky náboje na prvýkrát a tak na úkor iOS 8.4 musia mnohí vývojári čakať. Nová beta by im mala sprístupniť úplne novú aplikáciu „hudba“ ako aj stremovaciu službu Apple Music, o ktorej sa v posledných dňoch hovorilo naozaj vo veľkom!

iOS 8.4 beta 2 - svetapple.sk

iOS 8.4 beta 2 – svetapple.sk

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk