Apple vydalo iOS 11.0.3!

0

Všetci vieme, ako to s tým nepodareným iOS 11 vlastne je. Apple si to ale evidentne veľmi dobre uvedomuje a svoj pomerne veľký prúser začína pomaly ale isto každý jeden týždeň skrývať za pravidelné aktualizácie. Ešte sa asi ani nestalo, že by sme tu mali 3 aktualizácie, 3 týždne po sebe. Najnovšia aktualizácia tiež prichádza s opravou niektorých chýb.

Aktualizácia iOS 11.0.3

Applu to ale, že vôbec nevyšlo a iOS 11 zlyhal na plnej čiare. Chyby sú takmer všade a bude veľmi náročné, opraviť to dovtedy, kým príde iOS 12. Je dosť možné, že problémy nás budú stretávať až do konca používania iOS 11 ale o tom si už viacej prečítaj tu. Každopádne tak zlé, aké je to teraz to skrátka nemôže byť a v Apple to veľmi dobre vedia. Presne preto sa snažia zachrániť aspoň to, čo sa ešte zachrániť dá. Nevydarený update na celú firmu vrhá zlé svetlo a to objektívne. Prečo nefunguje a prečo sa iOS približuje k tomu, čo najviac kritizuje, Androidu?

V novej aktualizácii, ktorá už je len tak mimochodom tretia v rekordne krátkom čase nájdeme riešenie niekoľkých problémov, ktoré sa vyskytovali používateľom predovšetkým na iPhone 7 a na iPhone 6S. V prvom rade ide o akúsi opravu chýb so zvukom a haptickou odozvou. Čo sa týka vyššie spomenutého staršieho modelu, tam Apple fixuje akési problémy s dotykovým vstupom. Čo sa ale výdrže a výkonu týka, Apple nič oficiálne neuvádza. Na oficiálne stanovisko si teda budeme musieť počkať až od komunity. Ak ale chceš mať najnovší softvér s teoreticky najmenším počtom chýb, určite s aktualizáciou neváhaj. Je naozaj malá a inštalácia ti zaberie len niekoľko minúť!

iOS - svetapple.sk

 

 

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk