Apple vydalo iOS 8.2 beta 5 pre vývojárov!

0
iOS 8.2 - svetapple.sk

Aj keď prednedávnom vyšla aktualizácia iOS 8.1.3, Apple už dlhodobo pracuje na jej nástupcovi, iOS 8.2, ktorý by sa mal na našich Jablkových zariadeniach objaviť už niekedy v apríli a teda v čase, kedy sa do predaja dostanú hodinky Apple Watch. Dnes bola vypustená už 5. beta verzia a iOS 8.2 sa dočkala opäť o niečo lepšej stability!

iOS 8.2 a Apple Watch

iOS 8.2 príde na naše zariadenia už v dohľadnej dobe a za úlohu bude mať opraviť niekoľko chýb, ktoré používateľom komplikovali život pri verzií iOS 8.1.X. Táto aktualizácia si však prinesie omnoho viac, ako len stabilitu, veľmi dôležitou novinkou bude podpora Apple Watch na iPhonoch. Okrem toho by sme sa však mali tešiť aj na niekoľko drobných nových funkcií, ktoré budeme môcť využívať. Možno by sme dokonca mohli v Európe začať používať Apple Pay, no to závisí hlavne od bánk, ktoré sa musia dohodnúť priamo s Apple.

Beta 5

Tak ako to už pri podobných beta verziách býva, neprinášajú nijaké nové „extra“ funkcie. iOS 8.2 beta 5 nie je žiadnou výnimkou a v podstate len napráva to, čo bolo doteraz nedotiahnuté do samého konca. Okrem vylepšenia chýb či stability teda od nej príliš čakať netreba. To však nevadí, keďže nám tým Apple dáva jasne najavo, že na novej aktualizácií tvrdo pracuje!

iOS 8.2 beta 5- svetapple.sk

iOS 8.2 beta 5- svetapple.sk

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk