Apple vydalo iOS 8.3 beta!

0

Spoločnosť Apple neustále pracuje na zlepšení optimalizácie iOS a práve preto len týždeň po tom, ako sa na svetlo sveta dostala v poradí už piata beta verzia iOS 8.2 dnes prichádza úplne prvá iOS 8.3 určená vývojárom. Naznačuje to teda fakt, že už čo nevidieť uvidíme iOS 8.2 aj na našich zariadeniach, keďže práce na jeho testovaní by mali v tomto období „finišovať“!

iOS 8.3 beta 1

Apple dnes vydalo vôbec prvú beta verziu operačného systému iOS 8.3, ktorá by mala byť jednou z posledných veľkých aktualizácií tohto systému. Ide samozrejme len o rannú fázu, ktorá sa bude časom dolaďovať no naznačuje nám, že čo nevidieť vypustia v Cupertine aj iOS 8.2 spolu s Watch Kittom, vďaka ktorému budú fungovať Apple Watch na našich rukách. Zatiaľ presne nevieme, čo všetko sa v prvej bete nachádza navyše, oproti tej poslednej z iOS 8.2, no aktualizáciu už inštalujeme aj na náš iPhone 6 Plus a o všetkých novinkách vás budeme priebežne informovať!

ios8-logo

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk