Apple vydalo iOS 9.0.2

0

Spoločnosť Apple vydala iOS 9, ale chvíľková radosť z jeho inštalácie sa mnohým premenila na hodiny trápenia s hlúpymi chybami, ktoré používateľom spôsobovali problémy. Apple si veľmi dobre uvedomuje, že nie každému ide iOS 9 rýchlo a plynulo a tak sa rozhodlo v priebehu dvoch týždňov vydať už druhú aktualizáciu, ktorá nesie označenie iOS 9.0.2.

iOS 9.0.2

Tak ako sme si mohli myslieť, nová aktualizácia žiadne príliš zásadné zmeny neprináša. Prináša ale opray chýb, ktoré určite ocenia minimálne tí, ktorí majú so súčasnou verziou iOS 9, iOS 9.0.1 neustále problémy. Opravy by sa okrem nižšie uvedených chýb mali týkať aj stability,  rýchlosti, či plynulosti. Práve tu mal iOS 9 pomerne veľký problém na vybraných zariadeniach. Pozri si, čo všetko ostatné Apple opravilo:

  1. Oprava problému týkajúceho sa zapínania a vypínania mobilných dát pre aplikácie.
  2. Riešenie problému, ktorý u niektorých užívateľov zabraňoval aktivácii iMessage
  3. Riešenie problému, ktorý mohol spôsobiť prerušenie zálohovania v iCloude po spustení manuálneho zálohovania
  4. Oprava problému, ktorý mohol spôsobovať nesprávne otočenie obrazovky po prijatí hlásení
  5. Vylepšenie stability aplikácie Podcasty.

Aktulizáciu si môžeš samozrejme stiahnuť na všetky podporované zariadenia buď cez nastavenia a sekciu aktualizácie, poprípade cez počítač, kde však musí byť nainštalovaný iTunes!

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk