Apple vydalo iOS 9.2 beta 4!

0
iOS-9.2-beta-1-main

Apple sa posúva vpred každý jeden deň a taktiež pracuje každý jeden deň na novšej a novšej verzii systému iOS. V súčasnosti už môžu testeri skúšať iOS 9.2. Dnes môžu svoje zariadenia aktualizovať na novú, 4. beta verziu. Pozri sa spolu s nami na to málo, čo nová beta verzia prináša!

Novinky v iOS 9.2 beta 4

Nová beta verzia zas až taká prevratná nie je. Prináša v podstate len to, čo už poznáme, no a potom je tu samozrejme podstatne zlepšená stabilita systému, systémových aplikácií, celková rýchlosť či výdrž batérie. Aj keď je zmien máličko, nejaké tu predsa len sú. Napríklad by sme mohli spomenúť Safari View Controler, ktorý dokáže zobraziť obsah bez blokátorov reklamy a tiež podporuje funkciu zobrazenia stránky v desktopovej verzii.

Nová beta 4 tiež podporuje arabskú hlasovú asistentku Siri. Taktiež odstraňuje niektoré chyby, ktoré vznikali pri synchronizácii s iCloud. Vylepšila sa aj kvalita zvuku streamovaného do stereo reproduktorov. Nová beta teda, ako sme písali vyššie, nepriniesla žiadne zásadné novinky, no priniesla množstvo opráv chýb, ktoré boli potrebné.

zdroj: www.macrumors.com

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk