Apple vydalo iOS 9.3.3 Public Beta 2

0
iOS 9.3.3 Public Beta 2

Spoločnosť Apple včera (7.6.) vydala druhú beta verziu operačného systému iOS pre verejných beta testerov. Stalo sa tak deň po tom, čo bola vydaná verzia pre registrovaných developerov. Tieto dve verzie sa od seba prakticky nelíšia.

Apple vydalo iOS 9.3.3 Public Beta 2

iOS 9.3.3 tak bude jedna z posledných aktualizácií iOS pred predstavením novej verzie iOS 10. Predstavenie je naplánované už na 13. júna, kedy sa v Kalifornii uskutoční veľkolepá udalosť – WWDC, na ktorej sa stretnú všetky významné osobnosti Apple a samozrejme aj developerských spoločností.

Avšak to, či Apple sprístupní iOS 10 cez verejné testovanie je otázne. My však veríme, že to tak bude a budeme vidieť všetky zmeny v systéme, aby sme ti o tom priniesli zaujímavé články. Táto druhá beta verzia je pomerne malá, čo sa dalo pri posledných aktualizáciách očakávať. Žiadne veľké zmeny sa teda nekonajú a beta obsahuje len staré známe vylepšenia, ktoré napr. zrýchľujú iPhone o veľmi malé rozdiely.

iOS 9.3.3 Public Beta 2

About The Author

Michal je autorom článkov nášho magazínu a taktiež ti pomáha riešiť tvoje problémy v správach na FB. Venuje sa nielen magazínu SvetApple, ale aj fotografovaniu s iPhonom či tvorbe pozadí a článkov o fotení.