Apple vynikajúco informuje o novom Apple Store v Bruseli!

0

Spoločnosť Apple je v spôsobe, akým dokáže predstavovať svoje služby, produkty či napríklad obchody Apple Store absolútna jednička. To sa týka aj napíklad úplne nového obchodu Apple Store, ktorý sa nachádza v Európskej metropole Brusel. Je to mesto, ktoré nie je známe len tým, že v ňom sídli Europarlament ale aj tým, že má bohatú komixovú históriu.

Propagácia

Propagácia, ktorú Apple zvolilo v Bruseli je opäť raz skvele naplánovaná a skvele nastavená na dané miesto. Spoločnosť Apple sa snaží svoje Apple Store obchody propagovať predovšetkým pomocou nejakých spojitosti s daným štátom alebo mestom, v ktorom bývajú otvárané. Takmer vždy sa to darí aj vzhľadom na to, že Brusel má naozaj bohatú komixovú históriou ale aj veľa takýchto umeleckých diel. Pozri si video, kde sa dozvieš viac!

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk