Apple Watch by mohli ponúknuť vlastné obchody!

0
Apple Watch - svetapple.sk

Spoločnosť Apple si veľmi dobre uvedomuje, že Apple Watch nie sú len ďalšou spotrebnou elektronikou, ale svojim zameraním, minimálne v drahších variantoch, slúžia aj ako šperk. Práve preto sa v Cupertine rozhodli, že okrem dostupnosti v  kamenných obchodoch Apple Store, ponúkne spoločnosť aj špeciálne obchody, venované práve týmto obchodom!

Špeciálne obchody!

Spoločnosť Apple sa rozhodla, že okrem dostupnosti svojich nových hodiniek už klasicky v obchodoch Apple Store, otvorí aj špeciálny obchod, venovaný svojim hodinkám, ktorý sa bude s vysokou pravdepodobnosťou nazývať ako Apple Watch Store! V takomto obchode by sme mali nájsť samozrejme klasické hodinky, ako aj množstvo príslušenstva a variantov vyhotovení, ktoré by boli okamžite dostupné.

Všetky tieto správy vyplývajú z informácie, podľa ktorej Apple pracuje na takomto obchodíku priamo v Európe. Konkrétne by malo ísť o svetoznámy obchodný dom, ležiaci v Paríži a nachádzame v ňom tie najexkluzívnejšie značky sveta. Podľa správ bude mať prvý európsky obchod, venovaný výhradne hodinkám Apple Watch, veľkosť asi 4 menších balkónov a otvorený bude  v deň, kedy sa začnú hodinky predávať.

Apple Watch Edition 7 - svetapple.sk

Ide vraj o veľký plán pre podprou predajov hodiniek od bývalej CEO Burberry Angely Ahrendts, ktorá v súčasnosti pracuje pre Apple a na celý tento projekt dohliada. Pokiaľ by sa totiž Apple podobný obchod, určený výhradne pre svoje hodinky osvedčil ako dobrý ťah, znamenalo by to, že okrem veľkého uznania jeho stvoriteľke, by mohlo otvárať ďalšie a ďalšie Apple Watch Store.

Čo si o tom myslíte vy, ide o dobrý ťah alebo nie?

Obchodný dom, kde má byť špeciálny obchod pre Apple Watch - svetapple.sk

Obchodný dom, kde má byť špeciálny obchod pre Apple Watch – svetapple.sk

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk