Apple Watch Edition budú ukryté v trezoroch!

0
Apple Watch - svetapple.sk

Apple je spoločnosť, ktorá vyrába tie najlepšie produkty na svete a svetu ich ukazuje v naozaj vydarených predajniach. V spoločnosti si však uvedomujú aj to, že minulý rok predstavené Apple Watch Edition, ktoré sú vyrobené z 18-karátového zlata a ich cena sa odhaduje až na 5000$, treba aj dostatočne chrániť a preto vybavuje svoje Apple Store trezormi!

Trezory

Apple sa rozhodlo, že do svojich kamenných predajní kde sa budú nachádzať hodinky Apple Watch Edition a teda najluxusnejšia edícia vyrobená z 18-karátového zlata, nainštaluje aj špeciálne trezory, kde budú pracovníci Apple Store Apple Watch ukladať. V trezoroch sa budú samozrejme nachádzať jednak hodinky, ktoré budú putovať priamo k zákazníkom, ako aj hodinky vystavené v predajni, ktoré budú pracovníci pred zatvorením do trezorov ukladať, aby nelákali zraky zlodejov. Okrem iného by sa mali Apple Stores po celom svete upraviť tak, aby sa do nich zmestili tri desiatky týchto výstavných hodiniek. Zmeniť by sa však mali aj plagáty, dizajn ako aj samotný prístup zamestnancov k zákazníkovi.

Apple Watch - svetapple.sk

Apple Watch – svetapple.sk

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk