Apple Watch oficiálne prichádzajú na Slovensko!

0
Pre zobrazenie celého článku klikni na obrázok

To, čomu mnohí už pomaly prestávali veriť, sa ozaj stáva skutočnosťou. Najpredávanejšie smarthodinky na svete – Apple Watch oficiálne prichádzajú na Slovensko. Rok a pol po predstavení Apple Watch sa konečne dočkali aj slovenskí fanúšikovia, ktorí si budú môcť tieto hodinky konečne zakúpiť oficiálnou cestou v predajniach našich Apple Premium Resellerov.

Apple na nás nezabudlo

Aj keď sa nám pomaly zdalo, že Apple zabúda na Slovákov, predsalen ľudia v Cupertine prišli na to, že aj nás by potešila prítomnosť najosobnejšieho zariadenia z dielne Apple v našich obchodoch. Aj keď Slováci stále dúfajú, že sa dočkáme oficiálneho online store a slovenskej podpory pre Siri, je zjavné, že sme malá krajina, no napriek tomu je Apple stále populárnejšou a predávanejšou značkou aj v našich končinách.

Apple watch na Slovensku!

Niektorí ich milujú, niektorí v nich nevidia žiadny zmysel. Sám sa o ich potenciáli budeš môcť presvedčiť už čoskoro. Apple podobne ako pred pár mesiacmi v prípade Českej republiky, aj u nás o plánovanom predaji informoval prostredníctvom svojej internetovej stránky. Na web www.apple.com/sk pridal špeciálnu podstránku Watch, ktorú už poznáme z iných krajín, kde sa hodinky momentálne predávajú.

apple watch - svetapple.sk

apple watch – svetapple.sk

V predaji od 22. apríla 2016

Na stránkach uvádza Apple ako dátum zahájenia predaja 22. apríl 2016. Do predaja by sa mali dostať najlacnejšia a stredná edícia hodiniek. Ceny budú pravdepodobne podobné aj v iných krajinách. To znamená, že najlacnejšia edícia Apple Watch sport sa začne predávať už od 379 € a stredná varinta Apple Watch od 779 €.

Zatiaľ nič nenasvedčuje tomu, že by Apple zaradil najluxusnejšiu verziu Apple Watch edition do predaja. Samozrejme, kto mal záujem o Apple Watch za pol milíona, už dávno ich nosí na svojej ruke a ak ho neodradila ich cena, neodradila ho ani ich nedostupnosť na Slovensku.

Čo ty, plánuješ si staro-nové Apple Watch kúpiť? Podeľ sa s nami o svoj názor v komentári! 🙂

About The Author

Volám sa Dávid, mám 19 rokov a som študentom posledného ročníka na strednej, kde študujem propagačnú grafiku. Aktívne sledujem všetky novinky okolo spoločnosti Apple približne od roku 2009, kedy som prvýkrát mal možnosť spoznať produkty z dielne Apple. Na webe svetapple.sk môžeš odomňa vidieť prevažne články a zaujímavosti zo zákulisia a histórie spoločnosti Apple. Členom redakcie som od októbra 2015. Konktaktovať ma môžeš na david.kidala@svetapple.sk . Moje motto: Stay Hungry, Stay Foolish! :)