Apple Watch plagáty v Apple Store!

0
Apple Watch Edition - svetapple.sk

Konferencia skončila a my už konečne poznáme dátum predaja hodiniek Apple Watch. Vzhľadom na to, že pôjde o naozaj veľkú udalosť, spoločnosť pripravuje svoje obchody, kde už 24. apríla začne predávať svoje najnovšie hodinky Apple Watch. Začínajú plagátmi, kde nechýba ani nový MacBook s retina displejom.

Plagáty

Aj keď sa môže zdať predaj Apple Watch ako veľmi vzdialený, v skutočnosti sa rýchlo blíži a Apple chce byť pripravené. Práve preto sa začínajú v obchodoch Apple Store objavovať plagáty, na ktorých sú zachytené detaily hodiniek či ich exkluzívnych náramkov. Nechýbajú tu ani plagáty nového 12″ Macbooku s retina displejom, ktorý je po novom dostupný v troch farebných variantoch rovnako ako iPhone či iPad.

Plagáty Apple Watch - svetapple.sk

Plagáty Apple Watch – svetapple.sk

 

Podľa nášho názoru Apple ešte pred začiatkom predaja, ktorý je pripravený na 24. apríla (pre hodinky Apple Watch, začiatok predaja MacBookov zatiaľ nepoznáme) ponúkne hodinky na vyskúšanie zákazníkom vo svojich obchodoch. Je dokonca možné, že tieto hodinky prídu do obchodov v najbližších dňoch vzhľadom na to, že Apple začalo s plagátmi na produkt, ktorý sa zatiaľ v jeho obchodoch nenachádza. Nechajme sa teda prekvapiť. Pokiaľ plánujete zakúpiť Apple Watch, určite bude pre vás dôležitý ešte jeden dátum a to 10. apríl, kedy sa majú spustiť celosvetové predobjednávky!

Plagáty Apple Watch - svetapple.sk

Plagáty Apple Watch – svetapple.sk

 

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk