Apple Watch ponúknu 50%-nú zľavu pre Apple zamestnancov!

0
Apple Watch - svetapple.sk

Spoločnosť Apple myslí naozaj na všetkých a váži si svojich zamestnancov, ktorí počas niekoľkých naozaj dlhých rokov pracovali na hodinkách Apple Watch. CEO spoločnosti Tim Cook dnes rozoslal pomerne potešujúcu správu. Každý jeden zamestnanec, ktorý sa akokoľvek podieľal na hodinkách Apple Watch dostáva 50%-nú zľavu! 

50%-ná zľava

Ako už všetci dobre vieme, Apple Watch boli vyvíjané dlhé 4 roky, čo znamená, že v počiatočnom štádiu vývoja sa na nich podieľal aj bývalý CEO spoločnosti Apple Steve Jobs. Počas tejto dlhej doby sa na vývoji podieľalo naozaj obrovské množstvo profesionálnych inžinierov, dizajnérov či ostatných ľudí, ktorí sú jednoducho špička vo svojom odvetví. Spoločnosť Apple im dobre zaplatila, no svoje nadšenie z nového produktu chce preniesť aj na nich. Tim Cook rozoslal firemný e-mail, v ktorom uvádza, že každý jeden zamestnanec stojaci za vývojom Apple Watch dostane 50%-nú zľavu na základnú edíciu Sport a taktiež na oceľové Apple Watch. Pre tých bohatších jedincov, ktorí sa chystali kúpiť si rovno zlatú verziu hodiniek, je tu potom 550€ zľava.

Je to akási vďaka za náročnú prácu, ktorá bola na hodinkách vykonaná. Určite by sme však privítali zľavu aj pre bežných spotrebiteľov, aj keď vieme, že to nebude možné. Každopádne, celkom pekné gesto od Jablkovej spoločnosti, no nie?

Apple Watch - svetapple.sk

Apple Watch – svetapple.sk

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk