Apple Watch smerujú do Poľska!

0
apple-watch-Svetapple.sk

Spoločnosť Apple predáva svoje Apple Watch pol roka, no za tak dlhú dobu sa jej nepodarilo pridať, dnes už do šiestej predajnej vlny, Českú a ani Slovenskú republiku. Samozrejme, sme pre spoločnosť veľmi malý trh a na taký produkt ako Apple Watch si musíme počkať, ale pol roka je tak dlhá doba, že sa nám oplatí počkať do novej generácie produktu. Tak či onak. V Poľsku sa Apple Watch začnú predávať už 9. októbra. Je teoreticky možné, že sa pomaly, ale isto blížia aj k nám!

Apple Watch v Poľsku

Hoci boli Apple Watch zo začiatku pomerne exkluzívnym produktom, ktorý sa objavoval predovšetkým v luxusných butikoch, či priamo v Apple Store, dnes to už neplatí a hodinky nájdeš napríklad aj u resellerov či v internetových obchodoch. Žiaľ, oficiálne stále nie aj u nás, no to nemusí trvať dlho. Apple oznámilo, že už 9. októbra pribudnú do 6. vlny predajov ďalšie 4 krajiny. Pôjde o Poľsko, Fínsko, Nórsko a Belgicko.

Hoci nepadlo ani Česko a ani Slovensko, netreba zabúdať na to, že práve po tomto dni sa Apple Watch budú predávať už v 29. krajinách, z toho v dvoch našich susedných. Prvou je spomínané Poľsko, no a druhou Rakúsko, kde predaj veselo beží už od 25. septembra. Je teda možné, že v ďalšej vlne predajov uvidíme aj Česko a neskôr aj Slovensko. Je pravdepodobné, že Apple uprednostní český trh, pred tým našim, pretože tam minimálne figuruje Apple Online Store, zatiaľ čo u nás môžeme byť radi, že máme aspoň oficiálnu verziu Apple stránky v slovenčine.

Apple Watch Siri - svetapple.sk

Apple Watch Siri – svetapple.sk

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk