Apple Watch sú pripravené na začatie výroby!

0
Apple Watch - svetapple.sk

Na predposlednej Keynote, kde boli okrem nových iPhonov predstavené aj hodinky Apple Watch, sme ostali možno mierne sklamaní, keďže nám Apple oznámilo, že dostupné budú až začiatkom budúceho roka. Dnes už vieme, že by to malo byť niekedy na jar a dokonca vieme aj to, že všetko by malo byť už dnes pripravené na to, aby bolo v prvom kole predaných 30-40 miliónov hodiniek Apple Watch! 

Záujem ako o iPhone

Apple Watch majú úplne inú úroveň, ako napríklad také Gear od Samsungu. Nejde tak ani o funkcie, keďže Apple Watch nemajú fotoaparát ale hlavne o dizajn a cenu, čím sa približujú na naozaj luxusnú úroveň. Veď cena za ne bude začínať na 359$ a to ide len o základnú hliníkovú verziu. K dispozícií bude tiež oceľová a samozrejme zlatá variant, ktorá by mohla mať cenovku niekde na úrovni 4000$-5000$! Podľa rôznych analytikov, budú mať tieto hodinky naozajstný úspech a záujem by mal byť podobný ako o iPhone 6/6 Plus!

apple-watch-pictures008

30-40 miliónov kusov by malo byť pripravených

Úspech hodiniek je samozrejme naznačený aj v dnešnej správe, podľa ktorej bude na prvú jarnú vlnu pripravených až okolo 30-40 miliónov kusov hodiniek. Tie budú samozrejme dostupné v rozličných verziách a s inými remienkami. O tomto počte nás informovali výrobcovia rôznych komponentov do hodiniek!

apple-watch-pictures011

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk