Apple Watch v obchodoch už 10. apríla!

0
Apple Watch - svetapple.sk

Spoločnosť Apple zaháji veľké predaje hodiniek Apple Watch už 24.4.2015. V tento dátum získajú hodinky prví majitelia po celom svete. Každopádne v obchodoch Apple Store budú dostupné už od 10.apríla a to z toho dôvodu aby si ich mohli zákazníci pred kúpou vyskúšať. Veľmi rozumný krok od Apple!

Apple Watch v obchodoch už od 10. apríla

Apple podstúpilo jeden veľmi zaujímavý no zároveň dôležitý krok, kedy si budú môcť záujemcovia o hodinky Apple Watch prezrieť zariadenie už dva týždne pred tým, ako sa začnú jeho oficiálne predaje. Prečo? Je to prakticky veľmi jednoduché a logické. Vzhľadom na to, že Jablková spoločnosť spúšťa celosvetové preobjednávky na Apple Watch 10. apríla, zákazníci si budú chcieť vyskúšať produkt a najmä nájsť jeho správnu kombináciu ešte pred tým, ako zaň vysolia obrovské sumy.

K dispozícií teda budete mať už spomínaných 15 minút, počas, ktorých sa vám bude venovať odborný personál. Môžte sa dozvedieť to, ako hodinky fungujú ale aj to, ktoré sa vám najviac hodia, keďže zamestnanci Apple Store sa premenia na „módnych poradcov“. Zároveň budete môcť kombinovať rôzne náramky či dokonca príslušenstvo aby ste presne vedeli, čo sa vám najviac hodí. Takúto možnosť však nebudete mať na Slovensku a ani v Česku vzhľadom na to, že tu nemáme oficiálne Apple Store obchody ale len Apple Premium Reseller, ktoré hodinky 10. apríla nedostanú.

Apple Watch Edition - svetapple.sk

Apple Watch Edition – svetapple.sk

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk