Apple Watch v podaní Petra Máru a Jána Březinu!

0
Apple Watch - svetapple.sk

O pražskom iCone sme toho napísali naozaj pomerne veľa. Jednou z hlavných „atrakcií“ tejto akcie boli aj hodinky Apple Watch, ktoré sa objavovali na ruke Petra Máry, ktorý ich bol zakúpiť deň pred celou konferenciou v Londýne. Na iCone sa však natočil aj Digit, ktorý bol spojený práve s hodinkami Apple Watch. Pozrite sa na to, čo o hodinkách povedali v celkovo už 128. Digite!

Digit 128. Apple Watch

Pokiaľ tu máme nejakých fanúšikov českého Digitu, tak určite vám mená Petr Mára a Ján Březina nie sú cudzie. Práve oni natáčajú už dlhé roky skvelé podcasty, ktoré sledujú tisíce fanúšikov Apple! Poďme však späť k hodinkám Apple Watch. Vzhľadom na to, že sa ako na prvé miesto dostali hodinky práve na iCon, bolo treba o nich natočiť nový Digit. A ktoré miesto je na to lepšie ako raj všetkých Apple fanúšikov. Vzniklo teda celkovo už 128. vydanie tohto pomerne známeho Podcastu, v ktorom sa dozviete viac o najnovšom výplode spoločnosti Apple.

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk