Apple Watch vraj čaká megalomansky úspech!

0
apple_watch - Svetapple.sk

Spoločnosť Apple začala svoje predaje inteligentných hodiniek Apple Watch len približne 2 mesiace dozadu. Za túto dobu sa podarilo Apple predať 4,5 milióna týchto zariadení, čo na prvý pohľad vôbec nemusí „zaváňať“ úspechom, avšak pravda je niekde inde. Podľa Marka Hibbena, ktorý zo začiatku Apple Watch vo veľkom kritizoval a neveril v ich úspech, je Apple na ceste k ďalšiemu úspešnému produktu.

Predaje

Apple je totiž na vynikajúcej ceste najmä preto, lebo za posledné dva mesiace dokázalo predať rovnaký počet inteligentných hodiniek ako konkurencia za celý minulý rok, teda v Cupetine to všetko dokázali za 6 násobne kratšiu dobu! Celkové tržby sú vraj už v dnešných dňoch okolo 2 miliard amerických dolárov a neustále rastú. Spoločnosť sa teda za svoje predaje hodiniek Apple Watch vôbec nemusí hanbiť. A to najlepšie príde až nakoniec. Alytik sa totič o novinke vyjadril tak, že do konca roka predá 30 000 000 kusov, čo je naozaj ambiciózny plán a má mu napomôcť predovšetkým WatchOS 2.0. Mark kritizuje analytické spoločnosti, podávajúce informácie o Apple Watch, ktoré sú poväčšine veľmi negatívne preto, lebo berú ako vzorku len americký trh a zabúdajú na to, že spoločnosť Apple už Apple Watch predáva v množstve  ďalších krajin. Predaje sú teda podstatne väčšie ako si myslíme!

Apple Watch Siri - svetapple.sk

Apple Watch Siri – svetapple.sk

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk