Apple Watch vs. mixér

0
Apple Watch vs. mixér - svetapple.sk

Will it Blend? Túto otázku si kladie Thomas Dickson azda pred každým jedným rozmixovaným Apple produktom, ktorý sa do jeho extrémne výkonného mixéra vošiel. Pozrite sa však na to, ako dopadli hodinky Apple Watch, ktoré mu pomerne dlho vzdorovali. Blendtec je jednoducho neprekonateľný a keď si už poradil s MacBookom, Apple Watch nemôžu byť problém! 

Will it Blend?

Thomas Dickson už zdá sa dostal svoje hodinky Apple Watch Sport, ktoré následne poputujú do extrémne výkonného mixéra spoločnosti Blendtec. Ako všetko ostatné, aj tie mixéru podľahli a ostal po nich len prach a niekoľko neidentifikovaných súčiastok. Každopádne, držali sa pomerne dlho, na Tomov mixér však jednoducho nemajú. Nemal naň ani napríklad iPhone 6, niekoľko generácií iPadov či dokonca MacBook. Toto všetko v mixéri skončilo a podľahlo jeho rýchlo krútiacemu sa rotoru. Ešte pred tým, ako spustíte následujúce video, vás upozorňujeme že video vzniklo len na zábavu a za jeho pozretia autori zarobili omnoho viac ako stáli hodinky Apple Watch. Preto sa netreba pýtať otázku, prečo by niekto niečo podobné urobil!

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk