Apple začalo WWDC 2015 naozaj vtipne!

0
apple logo -svetapple.sk

Spoločnosť Apple v pondelok odštartovala svoju konferenciu WWDC 2015 určenú vývojárom naozaj vo veľkom! Na začiatku obrovskej Keynote, sme mali možnosť vidieť celkom vtipné video, na ktorom si Apple robilo srandu viacmenej samo zo seba. Pozri si nové video, ktoré určite patrí medzi jedno z najvtipnejších v histórii Apple vôbec!

Vtipné video

Apple má naozaj talent na robenie si srandy samo zo seba. Skvelý priestor na to sa objavil aj na tohtoročnej konferencii WWDC 2015, ktorý spoločnosť z Cupertina aj patrične využila. Stačilo len jedno vtipné video a bolo to. Nebol to však jediný vtipný moment, na Keynote sme mali možnosť napríklad vidieť aj to, ako Siri vyhľadáva fotky Edyho Cue, keď spieval karaoke, čo dokazuje to, aká je Siri vyspelá a inteligentná hlasová asistentka. Skrátka Apple zrejme pred konferenciou pojedlo vtipnú kašu alebo čo 🙂 .

 

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk