Apple znížil ceny produktov Beats až o 10%.

0

Apple pristúpil na ďalší krok po jeho najväčšom nákupe a na všetky produkty spoločnosti Beats by Dre. poskytol do 23. augusta zľavu až 10%. Aj napriek tomu, že sa nezdá byť nijako extra výrazná, pri produkte za 300$ začne byť zaujímavá!

Zľava

Táto zľava prichádza len niekoľko týždňov po tom, čo v Coupertine odkúpili hudobného giganta Beats Electronics za neuveriteľne tri miliardy Amerických dolárov. Celá akcia má končiť 23. augusta a vzťahuje sa na všetky produkty hudobnej spoločnosti. Aj napriek tomu, že na Slovensku nijaký nie je, uplatniť si ju budete môcť v internetovom a aj kamennom Apple Store.

screenshot-2014-08-17-14-34-03

zľava 10% platí pre všetky výrobky Beats Electronics – svetapple.sk

Aký ma zľava hlavný cieľ ?

Aj napriek tomu, že zľava 10% sa nemusí zdať akokoľvek vysoká, pri produktoch od spoločnosti Beats môže byť veľmi zaujímavá! Druhým dôvodom prečo takúto zľavu Coupertinska spoločnosť ponúkla je zrejme fakt, že chce opäť raz upozorniť na to, že Beats Electronics patrí plne pod jej krídla a podporiť predaje sluchátok spolu s inými výrobkami.

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk