Apple zverejnil video z Pride Parade!

0

Na konci tohtoročného júna sa v americkom San Franciscu konal už 44. ročník pochodu na podporu homosexuálov s názvom Pride Parade. Apple tento rok venovalo mimoriadne veľkú pozornosť tejto akcií, na ktorej sa zúčastnil aj samotný CEO spoločnosti Tim Cook s ďalšími vrcholovými zamestnancami a niekoľko tisíc zamestncov jablkovej spoločnosti! 

Pochod

Apple okrem masívnej podpory v účasti, vydal aj reakciu na tento pochod vo forme videa, na ktorom môžme vidieť okrem obrovského množstva zúčastnených zamestnancov aj napríklad špeciálne tričká, vyrobené pre túto udalosť, či tisícky vlajok, ktoré za pochodu zamestnanci držali v rukách. Tí dokonca rozdávali zopár iTunes Gift Cards, vďaka ktorým je možne sťahovať obsah z iTunes. Pieseň vo videu pochádza od známej skupiny Coldplay a nesie názov „A Sky Full of Stars“.

1404190850-md-Apple_Pride_inline

Logo vytvorené špeciálne pre túto udalosť – svetapple.sk

Počas akcie sám Tim Cook poďakoval všetkým svojim zamestnancom a ich rodinám, ktorí prišli zo všetkých kútov sveta, cez Twitter. Celú správu, ktorú zverejnil, podčiarkol citátom „Rovnosť inšpiruje inovácie„, ktorým chcel zdôrazniť zmysel celej akcie!

 

 

zdroj:macrumors.com

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk