Autá označené „Apple Maps“ jazdia po Anglicku!

0
Apple Maps - svetapple.sk

Spoločnosť Apple začala presne podľa svojich plánov s mapovaním Veľkej Británie pre svoje „Street View“ vo svojich vlastných mapách. Na internete začali už aj kolovať fotky, ktoré zachytávajú čierne Mercedesy s dnes už známym zariadením na streche, ktoré mapuje okolie a vytvára tak pohľad na ulice z celého sveta. Práve táto služba by mala vo veľkom konkurovať „Street View“od Google.

Označenie

Zdá sa, že po odhalení toho, na čom Apple v súčasnosti vo veľkom pracuje už nemá čo skrývať a svoje vozidlá, ktoré mapujú krajinu, označilo nápisom „Apple Maps“, pod ktorým sa taktiež objavila aj webová adresa maps.apple.com. Na tejto adrese však nenájdeš všetky dostupné Apple mapy tak, ako si si asi mohol myslieť, ale tvoj počítač ťa presmeruje na stránku www.apple.com/ios/maps, kde sa môžeš vo všeobecnosti dozvedieť o mapách o čosi viac. Pokiaľ chceš vedieť to, kde Apple bude mapovať okolie v najbližšom čase, určite pozri aj tieto stránky, ktoré ti to prezradia!

Apple Maps v Anglicku - svetapple.sk

Apple Maps v Anglicku – svetapple.sk

Apple Maps - svetapple.sk

Apple Maps – svetapple.sk

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk