Beats Music patrí medzi aplikácie, vytvorené Applom

0

Po tom čo Jablková spoločnosť priradila aplikáciu Beats Music medzi tie, ktoré sú odporúčané všetkým novým zákazníkom samotným Apple, pristúpila k ďalšiemu kroku.

„Apps made by Apple“

Tak znie sekcia, v ktorej okrem Pages, Numbers, Keynote a mnohých ďalších, nájdeme aj novinku z názvom Beats Music. Po tom čo Apple odkúpilo hudobného giganta, pokúša sa to dať akvizíciu najavo všetkými možnými spôsobmi. Jedným z nich bolo aj nedávne zaradenie Beats Music medzi aplikácie, odporúčané Apple či 10%ná zľava na všetky produkty spoločnosti Beats Electronics.

appsmadebyapple

Medzi aplikáciami vyrobenými Applom, je po novom zaradená aj Beats Music – svetapple.sk

Zdá sa, že to funguje

Netrvalo dlho a takáto „nenásilná“ propaganda začína prinášať svoje prvé ovocie. Aplikácia Beats Music sa totiž zaradila medzi TOP najsťahovanejšie aplikácie, ktoré sú zdarma dostupne v iTunes App Store. Aj napriek tomu, že aplikácia sa dá stiahnuť zadarmo, je potrebné si ju predplatiť za 9,99 $. Zdá sa však, že akvizícia sa čoraz viac dostáva do povedomia používateľov a   Apple si zároveň zvyšuje svoje zisky!

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk